Знижка постійним клієнтам
Знижка постійним клієнтам

Паркові опори освітлення (ОП) призначені для функціонально-декоративного освітлення громадських місць, зон відпочинку і прогулянок: парки, сквери, бульвари, набережні, площі. Також ОП можна використовувати при освітленні прибудинкових територій, входів у під’їзди будинків, в якості ландшафтного освітлення.

Опора вдає із себе сталеву конструкцію, зварену з труб різного діаметру. Труба, що знаходиться внизу має більший діаметр, що забезпечує опорі стійкість, вона прикручується анкерними болтами до заставної деталі фундаменту. Верхній край опори закінчується посадковим місцем для кронштейнів і світильників. Для таких опор призначені торшерні (вінчають) світильники типу НСП, ГТУ, РТУ, НТУ. Світильник може безпосередньо насаджується на посадочне місце опори і затягуватися затискними болтами, або може бути встановлений за допомогою кронштейнів. За допомогою кронштейнів можна розмістити кілька світильників, а також направити їх світіння вниз.

До паркових опор пред’являються підвищені естетичні вимоги, тому ОП повинні відповідати ролі декоративних опор освітлення. Поверх зварної сталевої конструкції одягається сама декоративна опора з алюмінієвого литва яка є набірною конструкцією. Опора фарбується порошковою краскою і покривається спеціальним розчином для захисту виробу від ультрафіолетових променів.