Опора Паркова RHS14006-009

Паркові опори освітлення (ОП) призначені для функціонально-декоративного освітлення громадських місць, зон відпочинку і прогулянок: парки, сквери, бульвари, набережні, площі. Також ОП можна використовувати при освітленні прибудинкових територій, входів у під’їзди будинків, в якості ландшафтного освітлення.

Опора представляє із себе сталеву конструкцію, зварену з труб різного діаметру. Труба, що знаходиться внизу має більший діаметр, що забезпечує опорі стійкість. Вона прикручується анкерними болтами до заставної деталі фундаменту. Верхній край опори закінчується посадковим місцем для кронштейнів і світильників. Для таких опор призначені торшерні (вінчають) світильники типу НСП, ГТУ, РТУ, НТУ. Світильник може безпосередньо насаджуватися на посадочне місце опори і затягуватися затискними болтами, або може бути встановлений за допомогою кронштейнів. За допомогою кронштейнів можна розмістити кілька світильників, а також направити їх світіння вниз.

До паркових опор пред’являються підвищені естетичні вимоги, тому ОП повинні відповідати ролі декоративних опор освітлення. Поверх зварної сталевої конструкції одягається сама декоративна опора з алюмінієвого литва яка є набірною конструкцією. Опора фарбується порошковою фарбою і покривається спеціальним розчином для захисту виробу від ультрафіолетових променів.

Конструкція і установка

Стовбур опори — зварна конструкція, що складається з сталевих труб; фланцева опора встановлюється на попередньо укопаний закладений елемент фундаменту, забетонований в грунті. Підп’ятник опори кріпиться до ЗДФ за допомогою анкерних болтів; параметри фундаментів визначаються висотою опори, масою і габаритними розмірами освітлювального обладнання, вітрової зоною, характеристиками грунту та іншими факторами